Zaznacz stronę

Prowadzenie terapii biorezonansem opiera się działaniach drgań elektromagnetycznych, które są przepuszczane przez ludzki organizm by zlikwidować czynniki patogenów. Mogą to być bakterie, wirusy, grzyby, różnego rodzaju pasożyty oraz grzyby.

Według przeprowadzonych badań, każda substancja emituje drgania. Komórki posiadają dokładną częstotliwość drgań. Każdego rodzaju patogen, który znajduje się w ludzkim ciele, jest możliwe do rozbicia poprzez użycie pola elektromagnetycznego.

Na czym polega metoda biorezonansu? Cała terapia opiera się na likwidacji drgań patogenów. Do tego są odpowiednie aparatury. Są to generatory fal elektromagnetycznych. Specjaliście określili, że ludzkie iało może przybrać od 1562 kHz do 9457 kHz. Drgania patogenów natomiast wynoszą od 32 kHz do 900 kHz. Biorezonans uszkadza strukturę wirusów oraz bakterii. Jednocześnie badanie nie powoduje skutków ubocznych. Prawdopodobnie terapia biorezonansem jest najskuteczniejszą formą oczyszczania organizmu z toksyn. Prowadzenie terapii przy wykorzystaniu biorezonansu może być połączona z leczeniem farmakologicznym. Należy to jednak uzgodnić ze swoim lekarzem prowadzącym.

Jak przebiega zabieg? Pacjent najczęściej w pozycji siedzącej trzyma dwa metalowe końcę, które są przyłączone do sprzętu. Po uruchomieniu aparatury zostają wysyłane impulsy y pola magnetyczne, które rozbijają patogeny w organizmie. Patogeny posiadają różną częstotliwość drgań, dlatego badanie wymaga trochę czasu i może trwać nawet do dwóch godzin. Działanie fal elektromagnetycznych może wywołać mrowienie w rękach. Nie należy się niczym przejmować, ponieważ biorezonans w żaden sposób nie powoduje komplikacji.

Przy czym metoda biorezonansu jest stosowana?

Głównym założeniem to walka z pasożytami. Zabieg diagnozuje schorzenie i lokalizuje miejsce jego występowania. Dzięki temu można prowadzić skuteczną metodę oczyszczania organizmu z wszystkich toksyn.

Kolejnym korzystnym działaniem to walka z nałogami. Terapia biorezonansem przyśpiesza funkcjonowanie organizmu człowieka, który efektywniej wydala toksyny. Dzięki temu można walczyć z takimi nałogami jak alkohol czy nałóg nikotynowy.

Następne zastosowanie to alergia. W polskich gabinetach (w Łodzi warto sprawdzić gabinet Bioanna) coraz częściej prowadzone są metody odczulania za pomocą biorezonansu. Metoda z każdym rokiem zyskuje nowych zwolenników. Badanie pozwala na wykrycie przyczyn występowania alergii, które nie mogą zostać udowodnione przy pomocy metod tradycyjnych alergenów.

Leczenie biorezonansem to nowy nurt w medycynie i z pewnością zaliczany do niekonwencjonalnych sposobów. Diagnozowanie jest łatwiejsze. Pozwala uruchomić naturalne procesy obronne organizmu. Problem pojawia się, że badanie nie zostało potwierdzone naukowo, a działa jak efekt placebo.

Wady i zalety metody biorezonansu:

Zalety:

  • Nie powoduje skutków ubocznych,
  • Przy jednej sesji możliwość przebadania całego organizmu,
  • Terapia wzmacnia cały organizm, pomaga w odzyskaniu formy po ciężkich operacjach,
  • Wysoka skuteczność.

Wady:

  • Czasochłonne leczenie, pojedyncza sesja może trwać nawet do kilku godzin,
  • Wysokie koszty terapii.